Altıntaş Mermer

"TABİATIN GÜZELLİĞİNDE YILLARIN TECRÜBESİ"

Altıntaş Mermer San. Tic. Ltd. Şti

1997 yılında Samsun ‘un Terme ilçesinde kurulmuş olup; 750 m2 kapalı alanda hizmet veren sektörün butik çalışan firmalarından biridir. Kurucumuz inşaat sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyimi ve bilgi birikimi ile teknoloji ve imalat konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, bu sektöre yön vermektedir. Türkiye ’de hizmet veren firmamız, işçilik kalitesini ülkesinin her bölgesine götürmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız ülkemizde üretilen ve yurtdışından ithal edilen doğal kompoze / quartz taşları işleyerek; Mutfak Tezgahı, Lavabo Tezgahı, Laboratuvar Tezgahı, Bar Bankosu, Zemin Döşeme, Cephe Kaplama Mezar Kabir Uygulaması Çeşme Şadırvan Kaplama, Masa Sehpa tasarımlarının imalatını ve uygulamasını siz özel müşterilere ve mutfak firmaları, mimari ofisler, dekorasyon firmalarına çözümler üretmektedir. Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöre vizyon katmayı başarmış ve ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve doğru fiyat olmuştur. Başlıca uzmanlık alanımız olan mezar yapımı hizmetlerinin yanında mermer, granit ve kompozit taş türlerindeki taşları tarihi ve modern çizgilerle buluşturup, tasarım ürünlerine dönüştürmekteyiz. Altıntaş Mermer olarak dış cepheden iç mekana, şömineden barbeküye, çeşmeden şadırvana kadar büyük bir ürün yelpazesiyle yapı ve inşaat sektörüne katkı sağlamaya devam ediyoruz. Yaşantınızın doğal ve özel mekanlarını renklendirip, yeni normlarla taşın gücünü, estetikle buluşturuyoruz. Hayatta iken üzerlerine titrediğimiz yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarına da en iyi şekilde bakmanın hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz. Blok Granit Mezar, Blok Mermer Mezar, Aile Kabri ve tüm Mezar & Kabir modellerimiz için burayı tıklamanız yada iletişim sayfasından bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Altıntaş Mermer, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte çözüm üretmeye devam edecektir.

KURUMSAL SATIŞ

Why choose Us?

NEDEN ALTINTAŞ MERMER ?

1997 yılından beri gerek ticari amaçlar (ev, ofis, kafe, bar, restourant ) gerek yaşam alanları için Altıntaş Mermer olarak Samsun’da kendi bünyemizde profesyonel danışmanlık , dekorasyon , proje ve uygulama hizmetleri vermekteyiz. Hizmet işleme sürecinin tamamı sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Öncelikle uzmanımız sizin istek ve ihtiyaçlarınızı dinler , bunun üzerine mekanın ölçüleri ve detayları alınmak üzere ekibimiz ziyaret eder. Gerisi 23 yıllık tecrübe , sizin talep ve istekleriniz profesyonel bir ofis çalışması ve sadece size özel harika tasarımlar . Siz sadece işlerinize odaklanır, hayalinizdeki mekanın teslim tarihini beklersiniz.

Why choose Us?

PROJELERİNİZ İÇİN BİZDEN TEKLİF ALIN

Altıntaş Mermer Türkiye de 3D çizim uygulamasını ilk kullanan firmalar arasındadır. Bu alanda profesyonel olarak tüm güncel programlara ve modelleme tekniklerine hakim , tam profesyonel çizim deneyimi ile müşterilerilerimize hizmet vermekteyiz. 3D modelleme işi profesyoneller tarafından titizlik ile yapılması gereken bir çalışmadır, bilinçsiz uygulamalar amötör görüntünün yanı sıra geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkarabilir. Alanında uzman deneyimli kadromuza projelerinizi güvenle teslim edebilirsiniz.

Why choose Us?

SİZ SADECE İŞİNİZE ODAKLANIN

Bir iletişim formu doldurun ! Biz sizi arayalım veya 0362 876 79 11 li numaramız dan irtibata geçin ve ücretsiz keşif ve fiyat çıkarma işlemlerinden yararlanarak ideal mekana profesyoneller ile ulaşın ve en güncel tasarımları tecrübemiz ile harmanlayıp yaşam alanlarınızda mükemmel hale getirelim.

>